Garantijos ir grąžinimas

Garantijos ir grąžinimas

 

Išparduotuvė Pigiosprekes.lt  prekiauja : naudotomis ,su išorės defektais,pažeistomis pakuotėmis,grąžintomis prekėmis, todėl garantija nesuteikiama ( Jei prekės aprašyme neparašyta kitaip).Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės.

Norėdami grąžinti prekę,susisiekite su mumis ir aptarsime grąžinimo procedūrą.

Parduodamos prekės nekeičiamos,jeigu parduodamos iš anksto aprašytais defektais.

Grąžinimą savo išlaidomis darome tik tuo atveju, jeigu prekė neveikianti dėl mūsų kaltės.

Tuo atveju, kai prekės grąžinamo priežastis yra netinkama kokybė, įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ , patvirtintomis 2001m. birželio 29d. Ūkio ministro įsakymu nr.217

Grąžinimo sąlygos:

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

- Grąžinama prekė turi būti orginalioje tvarkingoje pakuotėje.

- Prekė turi būti grąžinama tokios pačios komplektacijos , kokia buvo Pirkėjo gauta.

 

Pigiosprekės.lt  turi teisę reikalauti atlyginti užsakymo transportavimo išlaidas, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės grąžinimo ,keitimo atvejais,jei taip nutiko kliento iniciatyva ar prekė buvo grąžinta kaip neveikianti , tačiau patikrinus defektas jai nebuvo nustatytas.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14d.d po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės  t.y. nenustatyti pažeidimai,sugadinimai,nepakeistos detalės,sutampa priktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.


PigiosPrekes.lt © 2018