Apmokėjimo būdai

Banko Pavedimu  

Pasirinke apmokėjimą banko pavedimu, padarykite pavedimą įprastu būdu į mūsų banko sąskaitą – Swedbank LT117300010113256476 Rytis Klimas. Mokėjimo paskirtyje nurodykite savo užsakymo numerį.

Atlikti apmokėjimą privalote per dvi darbo dienas nuo užsakymo dienos, kitaip užsakymas bus anuliuojamas.

Opay Elektroninė bankininkystė

Apmokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš OPAY nurodytu banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.

 

Grynais Atsiimant Parduotuvėje

El.parduotuvėje pirktas prekes galite atsiimti ir už jas atsiskaityti grynais, mūsų Išparduotuvėje, esančioje adresu: Europos pr.72, Kaunas (priešais VMI administracinį pastatą).


PigiosPrekes.lt © 2018